Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Магнітний конструктор з різними способами з'єднання

Артикул: f1941

  • 4080 грн
  • Без НДС: 4080 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Немає в наявності
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Конструктор магнітний. Кількість деталей не менше 118 шт. З яких: 20 рівносторонніх трикутників, 46 квадратів, 2 шестикутника, 2 подвійні квадрати, 2 ромби, 2 трапеції, 8 рівнобедрених трикутників, 2 двоколісні основи для автомобілів, 8 деталей, з яких можна конструювати вітряк або колесо огляду, 26 елементів з англійськими літерами. В комплект набору входять схеми для збірки фігур, тому це суттєво полегшить дитині конструювання. Конструктор поставляється у великому пластиковому контейнері, де можна зберігати всі деталі. Конструктор можна використовувати для освіти, задоволення, він може допомогти дітям розвивати дрібну моторику, сприяє покращенню логічного мислення, формує  творчі навички, уяву. Завдяки своїм елементам та деталям діти вивчають різні геометричні форми, покращують математичні здібності.

Загальні
Склад Кількість деталей не менше 118: трикутників, квадратів, шестикутників, трапецій і ромбів. Також він містить функціональні деталі: основи для вітряків або коліс огляду, двоколісні основи для автомобілів та елементи з літерами.
Конструктор магнітний. В комплект набору входять схеми для збірки фігур, тому дитина зможе конструювати сама. Конструктор поставляється у великому пластиковому контейнері, де можна зберігати всі деталі.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414