Ігрові осередки
у школах

Нова українська школа починається з гри, з роботи в команді, якій під силу вирішити будь-яку задачу

Гірка-спуск з основою

Бізіборд Шнурівка

Бізіборд Дверцята

Бізіборд Тунель

Тумба для ігор Рух

Стілець "Малятко"

Ігрові кімнати

Ігрові кімнати доречно зонувати на окремі осередки – ігрової, пізнавальної та художньо-творчої діяльності

Варіанти планування


Варіанти планування та реалізовані проекти
шкільних просторів від «Фактор розвитку»
  • Гринченко

  • ДНЗ, м. Житомир

Рекомендовані товари


Понад 2000 товарів для оформлення шкільних просторів

 Пізнаючи світ граючи, у 6 років дитина кардинально змінює умови розвитку та взаємодії зі світом. Це не дивно, адже до останніх років наші навчальні заклади не передбачали ігрової інтеграції у навчання. На жаль, цей перехід часто буває різким та некомфортним, адже в молодшому шкільному віці саме грає залишається провідною діяльністю. Граючи, діти пізнають світ, навчаються та соціалізуються. Саме тому, у багатьох навчальних закладах почали створювати спеціальні ігрові кімнати, де діти зможуть проводити активно і корисно час під час перерви або після занять.

На сьогодні - це не забаганка, а необхідна умова розвитку малого школяра, що забезпечує цікаве, творче та змістовне пізнання дитиною світу. Ігрова кімната для дітей включає в себе все необхідне для розваги дитини: від активних ігор, до спокійних занять малюванням або перегляду мультфільмів. Ігрові кімнати у школі можна реалізувати в будь-якому оформленні, використовувати певну тематику для дизайну. Це найбільш відповідне місце для арт-терапії, практиці гуманної педагогіки. Тут можна працювати з психологом, а також розвивати свої творчі здібності. Ігрова кімната також підходить для дошкільних навчальних закладів (ДНЗ). Проте, найбільше оформлення ігрової кімнати в ДНЗ потребують школярі молодшого шкільного віку.

Що можна розмістити в ігровій кімнаті в школі? Банально, але варто звернути увагу на потреби ваших учнів. Тут може бути розташований майданчик для жвавих ігор, локації для настільних розваг та творчості. Варто в ігровій кімнаті розмістити м'які меблі. Їх існує ряд варіантів від великих пуфів, що нагадують грушу, до компактних аналогів. Бажано комбінувати і ті, і ті. Зверніть увагу на пуф “Травичка”. Його діаметр складає 60 сантиметрів, а зовнішнє покриття напрочуд м'яке і практичне, адже зроблено з мікрофібри. Привабливий на вигляд, приємний на дотик - його легко очищувати після багато разового використання. 

Створюйте локації, які до вподоби школярам! Наприклад, одна частина кімнати може повністю слугувати творчим кутком. Тут слід розмістити парту-трапецію для групових занять, або парту-краплю. Доповнити локацію можна маркерною білою дошкою. Інша частина може слугувати тільки для релаксу після навчального дня. М'який блок “Кубик”, тактильні мати або комплект пуфів “Забавний шестикутник” відмінно підійдуть для зони, де діти будуть просто відпочивати.