Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Емоційний розвиток DUPLO

Артикул: f2115
Код: 45018

  • 3846 грн
  • Без НДС: 3846 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Не тільки на школярів орієнтована продукція серії LEGO Education, не забувають також її дизайнери і творці і про зовсім маленьких дошкільнят. Деяка частина наборів присвячена розвитку у дітей дошкільного віку базових емоцій і якостей - уваги, посидючості, координації, терпіння, пам'яті. Набір ЛЕГО Побудуй Мене «Емоції» покликаний розвинути у малюка вибірковість відмінності і визначення основних емоційних станів людини. 


З цими ЛЕГО фігурками, «смайлики» осіб яких наочно ілюструють 8 базових емоцій, дитина навчиться співвідносити вираз обличчя з внутрішнім станом своїх ровесників або дорослих, програвати рольові та моделюються ситуації, де кожна з цих емоцій може отримати пояснення від дорослих. Всі емоції набору діляться на 3 групи - позитивні (посмішка, підморгування, весела пика), нейтральні (здивування, збентеження) і негативні (плач, страх, злість). З ними малюк може придумувати і будувати динамічні пози, відповідні кожної емоції.


Загальні
Склад Кількість деталей: 188
Набір містить 8 унікальних цеглинок з різними виразами обличь. З кожної сторони цеглинки – різна емоція! В ході занять діти дізнаються багато нового про різні емоції і характер людей.
До складу набору входять 8 двосторонніх карток з 16 шаблонами для створення персонажів. Ідеально для використання логопедом, дефектологом, корекційним педагогом, психологом.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо