Мінімальна сума замовлення на сайті - 5000 грн
+38 (044) 228 23 22

Дзеркало Емоцій

Код:
80040237
  • 790.00грн
  • Без НДС: 790.00грн
Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
На складі: 39 шт.
Матеріал: Зеркальный пластик с печатью
Унікальність: Унікальний
Наказ: 22.1
Виробник: Vema Kids
Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Те що дзеркало є необхідним допоміжним інструментом таких спеціалістів як логопед, сурдопедагог, дефектолог, не є новиною. А от що стосується практики психолога, то однозначно виникає питання функціонального застосування дзеркала у терапевтичних або корекційних методах психолога.

Ми пропонуємо вам ознайомитися з «Дзеркалом емоцій». Головна його користь – це вивчення емоцій методом гри. По краях дзеркала намальовані обличчя, які демонструють різні емоції, а саме: «налякане», «щасливе», «винувате», «схвильоване», «сумне», «зле». Малюнки дуже прості, тому будь-яка дитина з легкістю розпізнає емоції. Тим самим, малюк розвиває навички емоційної грамоти.

Особливо корисне дзеркало емоцій для дітей з розладами спектру аутизму. При деяких формах аутизму діти мають труднощі з «читанням» чужих невербальних (несловесних) повідомлень. Тобто дитині дуже складно зрозуміти по обличчю матері чи вона зараз сердита, чи весела.

«Дзеркало емоцій» допоможе дитині краще розуміти та виражати свої емоції. Намальовані емоції можна копіювати, а можна і займатися у формі питань-відповідей. Наприклад «На твою думку, який в нього настрій?». Додатково для психолога такий інструмент може бути ще й каналом комунікації з дитиною.

Загальні
Матеріал Зеркальный пластик с печатью
Опис для ProZorro Матеріал: дзеркальний пластик
Розмір: 40х30 см
Унікальність Унікальний
Накази МОН
Наказ 22.1
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414, ІРЦ Кімната практичного психолога та вчителя-дефектолога