Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Дзеркало Емоцій

Артикул: f1114
Код: 80040237

  • 702 грн
  • Без НДС: 702 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Є в наявності
На складі: 1 шт.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

* Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Те що дзеркало є необхідним допоміжним інструментом таких спеціалістів як логопед, сурдопедагог, дефектолог, не є новиною. А от що стосується практики психолога, то однозначно виникає питання функціонального застосування дзеркала у терапевтичних або корекційних методах психолога.

Ми пропонуємо вам ознайомитися з «Дзеркалом емоцій». Головна його користь – це вивчення емоцій методом гри. По краях дзеркала намальовані обличчя, які демонструють різні емоції, а саме: «налякане», «щасливе», «винувате», «схвильоване», «сумне», «зле». Малюнки дуже прості, тому будь-яка дитина з легкістю розпізнає емоції. Тим самим, малюк розвиває навички емоційної грамоти.

Особливо корисне дзеркало емоцій для дітей з розладами спектру аутизму. При деяких формах аутизму діти мають труднощі з «читанням» чужих невербальних (несловесних) повідомлень. Тобто дитині дуже складно зрозуміти по обличчю матері чи вона зараз сердита, чи весела.

«Дзеркало емоцій» допоможе дитині краще розуміти та виражати свої емоції. Намальовані емоції можна копіювати, а можна і займатися у формі питань-відповідей. Наприклад «На твою думку, який в нього настрій?». Додатково для психолога такий інструмент може бути ще й каналом комунікації з дитиною.

Загальні
Матеріал Дзеркальний пластик
Розмір 40х30 см
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414, ІРЦ Кімната практичного психолога та вчителя-дефектолога