Мінімальна сума замовлення на сайті - 2000грн

Дидактична іграшка Крокодил

Артикул: f1486
Код: 80040765

 • 2382 грн
 • Без НДС: 2382 грн
* Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Виробництво 3 тиж.
Для перегляду більш детальних характеристик,будь ласка, увійдіть у особистий кабінет або зареєструйтесь

*Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

Спектр застосування:

 • Дидактична іграшка «Крокодил» призначена для дітей з загальним недорозвитком мовлення та локальними порученнями функцій артикуляційного апарату.
 • Іграшка рекомендована для дітей с розладами моторної сфери та порушенням координації рухів.
 • Дидактична іграшка «Крокодил» може застосовуватись у роботі з дітьми з затримкою психічного розвитку усіх типів походження.
 • Іграшка «Крокодил» призначена для дітей з розладами аутистичного спектру усіх ступенів.
 • Дидактична іграшка призначена дітям з сенсорними розладами, та, як наслідок, розладами та викривленням сприймання.
 • Іграшка «Крокодил» може застосовуватись у роботі з особами, які страждають на дитячий церебральний параліч, за рекомендацією клінічного психолога.
 • Іграшка підходить для дітей, які мають поведінкові розлади та розлади емоційно-волевої сфери.
 • Дидактична іграшка «Крокодил» підходить для тривожних дітей, а також для дітей з вадами слуху та легкими порушеннями зору.
 •  Дидактична іграшка «Крокодил» ефективно застосовуються у роботі з дітьми з нормативними показниками психічного та фізичного розвитку.

 

Дидактична іграшка «Крокодил» - є розвивальною іграшкою, яка носить комплексний характер. Комплексність даної іграшки обґрунтована великим різноманіттям ігрових елементів. Усі ігрові елементи знаходяться на різних частинах іграшки та доповнюють функціональні властивості один одного. Ігрові розвивальні елементи представлені у вигляді: шнурівок, ґудзиків, застібок, замків, блискавок, корсетів, липучок, кнопок (для застібання), карманів, конвертів, ременів, елементів одягу. Крім того, розвивальні властивості даної іграшки обумовлені її яскравим зовнішнім виглядом, різноманіттям матеріалу, який є каркасом іграшки, а також внутрішнім наповненням. Оскільки усі елементи знаходяться на поверхні іграшки усі вони представляють собою повну комплектацію моделі та продаються у зібраному вигляді. Застосовувати іграшку у роботі та іграх можна з дітьми від трьох років, під наглядом дорослих.

 

Функціональні властивості дидактичної іграшки «Крокодил»

Головна функціональна особливість даної іграшки – це навчання під час гри. Іграшка «Крокодил» направлена на розвиток усіх когнітивних процесів малюка, розвиток моторики та сенсорики та гармонізацію психоемоційного стану. Саме тому, коли дитина починає взаємодіяти з іграшкою вона вже навчається. Комплектація іграшка розроблена з акцентом на розвиток дрібної моторики. Під час гри дитина отримує навички самообслуговування та ряд сенсорних відчуттів, які стабілізують розвиток пізнавальних функцій. Під час гри відбувається тактильна та зорова стимуляції. Така технологія є ефективною для розвитку мовлення у дітей, які мають локальні порушення вимови, або навіть первинний недорозвиток мовлення. Також, завдяки таким властивостям іграшка рекомендована для дітей з особливостями розвитку. Різноманіття навчальних елементів та сенсорне стимулювання ефективно застосовуються у практиці з дітьми з розладами аутистичного спектру, адже такий підхід дозволяє дитині навчатись та отримувати ті сенсорні відчуття, сили яких недостатньо у повсякденному життя. Також, ця іграшка за усіма своїми властивостями підходить для дітей з порушеннями емоційної сфери. Особливо ефективно вона розкриває потенціал дітей та знімає тривогу. Дидактична іграшка «Крокодил» є базою для навчання, діагностичних та корекційних методик та розвивальних ігор. Саме тому вона є багатофункціональною площадкою, яка підходить для розвитку дітей, як з нормативними показниками психічного та фізичного розвитку так і для дітей з особливими освітніми потребами.

Загальні
Матеріал ПВХ без фталатів, первинний еластичний пінополіуретан.
Розмір 1200*400*400 мм.
М'яконабивна іграшка.
Накази МОН
КЕКВ 22.10
Написати відгук
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414, ІРЦ Кімната практичного психолога та вчителя-дефектолога