Мінімальна сума замовлення на сайті - 5000 грн
+38 (044) 228 23 22

Арома панель Квадро арома

Код:
80011011
  • 20430.00грн
  • Без НДС: 20430.00грн
Вартість товару не включає вартість доставки та/або монтажу
Поставка протягом 30 днів
Розмір: 60 х 25 х 10 см
Унікальність: Унікальний
Наказ: 22.1
Виробник: Vema Kids
Характеристики та опис можуть змінюватися виробником без попередження

     Арома панель Універсальна – пристрій для ароматерапії. Принцип дії: кожна кнопка відповідає за окремий запах. Натиснувши кнопку, дитина самостійно наповнює кімнату тим ароматом, який їй подобається більше всього.

      Дуже проста в використанні – достатньо просто наповнити ємність в панелі арома маслами – і можна знову релаксувати з панеллю. Відомо, що ароматерапія — це стародавнє, вдосконалене віками мистецтво використання ефірних олій, фітонцидів рослин та інших ароматних речовин для укріплення фізичного та психічного здоров'я та навіть для косметичного догляду за тілом. 

     Але варто пам'ятати, що головним правилом дитячої ароматерапії виступає використання 100% природних ефірних засобів. Саме тому до процесу вибору аромасредств потрібно підходити з особливою обережністю. Якщо при виконанні ароматерапії виконувати всі основні рекомендації, то вона може стати відмінним помічником при будь-яких захворювання у дітей, даючи ефект на дитячий організм. До всього іншого, на відміну від більшості лікарських препаратів ароматерапевтичні склади у використанні досить приємні, тому малюкам вони більше подобаються.

Також, як не крути, на діток найбільше є впливовими застуда та грип. Повністю впоратися з навалою вірусів, звичайно ж, неможливо, але безпечні заходи профілактики, наприклад, з допомогою ефірних масел – цілком під силу здійснити! Щоб дітки менше хворіли, спробуйте застосовувати ароматерапію.


Товар повинен відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженому постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015, що Учасник має підтвердити декларацією про відповідність.

Загальні
Опис для ProZorro електронно механічний пристрій для створення ароматичних композицій та інтерактивної взаємодії. Розміри 740 х 400 мм х 140 мм. Має 4 ніші для розміщення ароматичних наповнювачів (натуральні ароматичні суміші в еластичних контейнерах). В комплекті поставляються 8 контейнерів. Сенсорні кнопки з діодною підсвіткою. Товар повинен відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженому постановою КМУ № 1077 від 16.12.2015, що Учасник має підтвердити декларацією про відповідність.
Розмір 60 х 25 х 10 см
Унікальність Унікальний
Накази МОН
Наказ 22.1
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Наказ МОН №271, Наказ МОН №414